ПОЛНАЧ НА АКУМУЛАТОРИ BDSBC20A СО ДИЈАГНОСТИКА

11.480,00 ден.   Спореди

Дури и неискусни лица ќе можат да ги наполнат нивните акумулаторски батерии без никаков проблем. Едноставно одберете ја апликацијата и полначот се поставува на оптимална конфигурација, со автоматско п...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 11.480,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Дури и неискусни лица ќе можат да ги наполнат нивните акумулаторски батерии без никаков проблем. Едноставно одберете ја апликацијата и полначот се поставува на оптимална конфигурација, со автоматско препознавање на големината на батеријата, модел и оптимална брзина на полнење. LC-дисплејот го навигира корисникот во Германија во текот на целиот процесот на полнење. Безбедни и интелигентни 4-нивоа на полнење: 1. Акумулатор-проверка на статусот, 2. Полнење на 80%, 3. Безбедно полнење на 100%, 4. Одржување. Уредот е опремен со интелигентна дигитална дијагностичка функција за следење на статусот на батеријата (напон на батеријата и алтернаторот и проверка), кој исто така дава информации за можните грешки на батеријата.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка