ПОЛНАЧ ЛЕД-24V60W-IP67

3.127,00 ден.   Спореди

Погоден за ЛЕД осветлување каде што е потребно постојано напојување и каде што се додава електронски систем за контрола (на пример на светлината).


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.127,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Погоден за ЛЕД осветлување каде што е потребно постојано напојување и каде што се додава електронски систем за контрола (на пример на светлината).

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка