Полнач за мобилен телефон во итен случај

767,00 ден.   Спореди

Дали ви е познат овој проблем? Вие сте на пат и батеријата на вашиот мобилен телефон се испразнува во најнеповолниот момент. Со овој полнач можете да ја наполните батеријата кога сакате независно од м...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 767,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Дали ви е познат овој проблем? Вие сте на пат и батеријата на вашиот мобилен телефон се испразнува во најнеповолниот момент. Со овој полнач можете да ја наполните батеријата кога сакате независно од мрежата, за кратко време со помош на стандардната мињон батерија или аку-полнач, дури и додека телефонирате. 2 години гаранција.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка