Полнач за литиум-јонски батерии 9 V / VC209-Li Voltcraft

2.065,00 ден.   Спореди

Висока енергетска густина, помала тежина и минимум самопразнење. Со помош на 4-фазниот процес на полнење, вашите батерии се реанимираат или се полнат безбедно.Conrad е првиот кој во своите понуди го и...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.065,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Висока енергетска густина, помала тежина и минимум самопразнење. Со помош на 4-фазниот процес на полнење, вашите батерии се реанимираат или се полнат безбедно.Conrad е првиот кој во своите понуди го има овој Voltcraft професионален полнач.Приклучок за напојување или 12 V адаптер за во автомобил не се вклучени во испораката.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка