Полнач за копчести батерии LIR2032,LIR2025,LIR2016

246,00 ден.   Спореди

Заштитете ја околината и вашиот “џеб” и заменeте ги вашите литиумски батерии со новата генерација копчести батерии за полнење. Полначот ви овозможува полнење за многу кратко време. Сeтот вклучу...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 246,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Заштитете ја околината и вашиот “џеб” и заменeте ги вашите литиумски батерии со новата генерација копчести батерии за полнење. Полначот ви овозможува полнење за многу кратко време. Сeтот вклучува 3 батерии за полнење од стандардните големини и до 400 циклуси на полнење.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка