Полнач за во автомобил 4 во 1 Conrad

885,00 ден.   Спореди

Овој разновртсен полнач е дизајниран да ги полни уредите со USB порт или iPhone ® и iPad ®.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 885,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Овој разновртсен полнач е дизајниран да ги полни уредите со USB порт или iPhone ® и iPad ®.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка