Полнач за батерии

5.015,00 ден.   Спореди

Специјален процесорски полнач со батерии за полнење од 1.5 волти тип АА. Полначот има можност за празнење пред предходно полнање на батериите


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 5.015,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Специјален процесорски полнач со батерии за полнење од 1.5 волти тип АА. Полначот има можност за празнење пред предходно полнање на батериите

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка