Полнач за батерии XC 0.8 Ctek

7.080,00 ден.   Спореди

Со 4 нивоа целосно автоматско полнење можете да ги наполните батериите без да се предизвика било каква штета во автомобилската електроника. Пулсното полнење ги одржува батериите спремни за употреба на...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 7.080,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Со 4 нивоа целосно автоматско полнење можете да ги наполните батериите без да се предизвика било каква штета во автомобилската електроника. Пулсното полнење ги одржува батериите спремни за употреба на 95-100%.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка