ПОЛНАЧ ЗА БАТЕРИИ VOLTCRAFT ТИП - UFC 3

2.360,00 ден.   Спореди

Модел од серијата UFC специјално дизајниран за мобилна употреба. Со вградениот напојувач нема потреба да употребувате прекумерно голем надворешен адаптер. UFC-3 работи и со 12 V.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.360,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Модел од серијата UFC специјално дизајниран за мобилна употреба. Со вградениот напојувач нема потреба да употребувате прекумерно голем надворешен адаптер. UFC-3 работи и со 12 V.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка