Полнач за батерии Powerline 5 LCD

6.077,00 ден.   Спореди

Компактeн и микропроцесорски управуван уред кој може истовремено да полни и до 6 батерии. Уредот поддржува голем капацитет на батериите кои се полнат, дури до 10.000 mAh. На големиот приказник од течн...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 6.077,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Компактeн и микропроцесорски управуван уред кој може истовремено да полни и до 6 батерии. Уредот поддржува голем капацитет на батериите кои се полнат, дури до 10.000 mAh. На големиот приказник од течни кристали (LCD) може да се следи исполнетоста на батериите во интервали од по 25% за време на полнењето.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка