Полнач за батерии Mxs 10.0 Ctek

21.240,00 ден.   Спореди

Активирање на батерии со сулфат содржина, Реактивирањето на длабоко празни батерии


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 21.240,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Активирање на батерии со сулфат содржина, Реактивирањето на длабоко празни батерии

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка