Полнач за батерии BDSBC30A

13.396,00 ден.   Спореди

Дури и неискусни лица можат да ја наполнат нивните батерии без никаков проблем. Едноставно одберете ја апликацијата на полначот на оптимална конфигурација, со автоматско поднесување на оптимална брзи...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 13.396,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Дури и неискусни лица можат да ја наполнат нивните батерии без никаков проблем. Едноставно одберете ја апликацијата на полначот на оптимална конфигурација, со автоматско поднесување на оптимална брзина за полнење. Безбедно и интелигентни 4-нивоа на полнење: 1. Батерија (проверка на статусот), 2. Полнење на 80%, 3. Безбедно полнење на 100%, 4. Одржување. Уредот е опремен со интелигентни дигитални дијагностички функции за следење на статусот на батеријата ( напон на батеријата и проверка на напонот на алтернаторот), кој исто така дава информации за можните грешки.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка