ПОЛИЦИСКО СВЕТЛО 15 W СИНО

2.360,00 ден.   Спореди

Апсолутна саботна треска со класиката во "Deko"  осветлувањето кој ротира околу 100 пати во минута околу сопствената оска. Соодветен адаптер дел бр. 64 59 07.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.360,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Апсолутна саботна треска со класиката во "Deko"  осветлувањето кој ротира околу 100 пати во минута околу сопствената оска. Соодветен адаптер дел бр. 64 59 07.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка