ПОЛИТУРА ЗА АВТОМОБИЛ 500 ML SONAX

1.180,00 ден.   Спореди

Политура за автомобил. Политура за лесни гребаници и затемнувања. Помага за чистење, освежување на бои и нечисти површини. Заштитата трае долго време.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.180,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Политура за автомобил. Политура за лесни гребаници и затемнувања. Помага за чистење, освежување на бои и нечисти површини. Заштитата трае долго време.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка