Полир - Wax it Wet

400,00 ден.   Спореди


Восок за полирање на мокра површина. Најбрз и наједноставен начин за блескаво возило.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Еуростил http://euro-stil.com.mk/   Детали 400,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.Восок за полирање на мокра површина. Најбрз и наједноставен начин за блескаво возило.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка