Полир - Metal Polish

200,00 ден.   Спореди

Полир за хром, метал и алуминиум - Metal Polish - 300 мл.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Еуростил http://euro-stil.com.mk/   Детали 200,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Полир за хром, метал и алуминиум - Metal Polish - 300 мл.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка