Полир за ветробранско стакло

300,00 ден.   Спореди

Полир за ветробранско стакло кој после полирањето остава заштитен слој и придонесува да нема потреба од користење на бришач.
НАЧИН НА УПОТРЕБА:
1. Измијте го стаклото и оставете го да се и...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Еуростил http://euro-stil.com.mk/   Детали 300,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Полир за ветробранско стакло кој после полирањето остава заштитен слој и придонесува да нема потреба од користење на бришач.
НАЧИН НА УПОТРЕБА:
1. Измијте го стаклото и оставете го да се исуши.
2. Навлажнете чиста и мека крпа со течноста.
3. Бришете со крпата на суво стакло со кружни движења.
4. Оставете го да се исуши и повторете го 3-тиот чекор.
5. Вториот слој отстранете го со попрскување на површината со вода. Исчистете го со кујнска хартија откако стаклото е чисто и испрскано.
НАПОМЕНА:
1. Да не се користи на валкани површини.
2. Да се чува на дофат од деца.
РОК НА УПОТРЕБА:
Неограничен.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка