Полир+боја за црна пластика

320,00 ден.   Спореди

Полир со црн пигмент на боја кој ја враќа првобитната обледена боја на пластичните надворешни делови од возилото.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Еуростил http://euro-stil.com.mk/   Детали 320,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Полир со црн пигмент на боја кој ја враќа првобитната обледена боја на пластичните надворешни делови од возилото.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка