ПОЛИКАРБОНАТНА КУТИЈА ЗА ЕЛ.ПЛОЧА ТИП - 159DT - црвена

826,00 ден.   Спореди

Поликарбонатна кутија за сите типови ел.плочи со сензори кои треба да се видливи. Интегриран држач со димензии 1.5 mm (0.062'). Цврсти држачи за лесно монтирање и заштита од влага и прашина. Панелите ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 826,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Поликарбонатна кутија за сите типови ел.плочи со сензори кои треба да се видливи. Интегриран држач со димензии 1.5 mm (0.062'). Цврсти држачи за лесно монтирање и заштита од влага и прашина. Панелите се заштрафени со M3 x 10 штрафови.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка