ПОДНА LED СВЕТИЛКА

6.136,00 ден.   Спореди

Штеди енергија и дава силна светлина!Врвен дизајн на светилки за во градина и во влезен простор. LED осветлување со долг животен век со голема светлосна ефикасност при оптеретување од само 3 W. Стабил...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 6.136,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Штеди енергија и дава силна светлина!Врвен дизајн на светилки за во градина и во влезен простор. LED осветлување со долг животен век со голема светлосна ефикасност при оптеретување од само 3 W. Стабилна изведба од алуминиум, анодизирана црна, достапна за монтажа на под и ѕид.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка