Подметка за половина

500,00 ден.   Спореди

Универзална подметка (перниче) за половина кое овозможува удобно возење и го анулира трнењето и болката на кичмениот столб.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Еуростил http://euro-stil.com.mk/   Детали 500,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Универзална подметка (перниче) за половина кое овозможува удобно возење и го анулира трнењето и болката на кичмениот столб.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка