Подметач за ситници 1

50,00 ден.   Спореди

Подметач за ситници во автомобил кој не дозволува ситниците кои ќе бидат ставени на него да се лизгаат.
Димензии: 20х22 цм.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Еуростил http://euro-stil.com.mk/   Детали 50,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Подметач за ситници во автомобил кој не дозволува ситниците кои ќе бидат ставени на него да се лизгаат.
Димензии: 20х22 цм.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка