ПОДЛОГА ЗА СЕДИШТЕ ЗА ГРЕЕЊЕ И МАСАЖА

4.492,00 ден.   Спореди

Зимно време е многу непријатно кога треба да седнете на студено седиште. WAECO подлогата за масажа и греење ќе ви пружи вам и на вашиот совозач пријатна топлина, а благодарение на масажата со 3 степен...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 4.492,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Зимно време е многу непријатно кога треба да седнете на студено седиште. WAECO подлогата за масажа и греење ќе ви пружи вам и на вашиот совозач пријатна топлина, а благодарение на масажата со 3 степени правите нешто и за вашето здравје. Може да се прилагоди според местата кои сакате да ги масирате (рамо и грб, нозе или рамо, грб и нозе заедно). Ги подобрува условите за седење. Потребен е продолжен кабел за да може да функционира на совозачко седиште.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка