ПОДЛОГА ЗА ЛАДЕЊЕ COOLERMASTER NOTEPAL U3

3.894,00 ден.   Спореди

Notepal U3 стилски го лади вашиот лаптоп. Оваа алуминиумска плоча со дупки овозможува потполно ладење на вашиот лаптоп. Tрите
80 mm вентилатори се целосно прилагодени на вашиот лаптоп и се пост...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.894,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Notepal U3 стилски го лади вашиот лаптоп. Оваа алуминиумска плоча со дупки овозможува потполно ладење на вашиот лаптоп. Tрите
80 mm вентилатори се целосно прилагодени на вашиот лаптоп и се поставуваат на дното. На подлогата за ладење се поставени гумички кои спречуваат лизгање.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка