ПОДЛОГА ЗА ЛАДЕЊЕ ПРЕНОСНИ КОМПЈУТЕРИ -CONRAD - X - ЦРНА

3.363,00 ден.   Спореди

Подлога за ладење на преносни компјутери за постојана беспрекорна работа на компјутерите. Вентилатор - пречник 120 mm со контролер кој ја намалува топлината од компјутерот едноставно и ефективно и не...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.363,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Подлога за ладење на преносни компјутери за постојана беспрекорна работа на компјутерите. Вентилатор - пречник 120 mm со контролер кој ја намалува топлината од компјутерот едноставно и ефективно и не создава бучава.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка