ПОДЛОГА ЗА ЛАДЕЊЕ НА ПРЕНОСНИ КОМПЈУТЕРИ СО ПОДЛОГА ЗА ГЛУВЧЕ-CONRAD - М - ЦРНА

2.006,00 ден.   Спореди

Подлога за ладење на преносни компјутери со простор за компјутерско глувче. Вентилатор од 60 mm, нелизгачка основа и софистицирана поставеност на кабли.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.006,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Подлога за ладење на преносни компјутери со простор за компјутерско глувче. Вентилатор од 60 mm, нелизгачка основа и софистицирана поставеност на кабли.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка