ПОДЛОГА ЗА ЛАДЕЊЕ НА ПОДВИЖЕН КОМПЈУТЕР AKASA 38.1 СМ

3.127,00 ден.   Спореди

Многу тивката подлога за ладење од алуминиум овозможува повеќе од совршено ладење на вашиот подвижен компјутер. Не само на што ја зголемува трајноста на вашиот подвижен компјутер, туку дава и значите...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.127,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Многу тивката подлога за ладење од алуминиум овозможува повеќе од совршено ладење на вашиот подвижен компјутер. Не само на што ја зголемува трајноста на вашиот подвижен компјутер, туку дава и значително подобра ергономија при пишување. Дополнителниот USB порт може да се користи за други уреди, како на пример за вашето глувче. Двата вградени вентилатори од 7 сm со 21 dBA и 1800 U/min се тивки и можат по потреба да се исклучат.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка