Подлога за ладење за преносен компјутер

1.888,00 ден.   Спореди

Подлогата за ладење е соодветна за сите преносни компјутери со големина до 40,64 cm (16 "). Благодарение на двата тивки вентилатори со пречник 60mm, одведувањето на создадената топлина од компјутерот ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.888,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Подлогата за ладење е соодветна за сите преносни компјутери со големина до 40,64 cm (16 "). Благодарение на двата тивки вентилатори со пречник 60mm, одведувањето на создадената топлина од компјутерот е многу едноставно и ефективно. Малата тежина и можноста за склопување овозможува оваа подлога за ладење да ја собере во секоја торбица во која се пренесува компјутерот. Преку интегрираниот троен USB hub можат да се приклучат додатни USB уреди, како што се мемориски стикчиња, тврди дискови и слично. Со само 23 dBA бучавост, подлогата е исто така тивка и воопшто не се забележува нејзиното присуство, така што Ви овозможува непречено задоволство при работа, играње видеоигри или сурфање преку Вашиот преносен компјутер.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка