Подесувачка клешта папгалка 300 MM

5.133,00 ден.   Спореди

Клешта и клуч во една алатка, со крцкалка-механизам.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 5.133,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Клешта и клуч во една алатка, со крцкалка-механизам.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка