ПОДЕН ВЕНТИЛАТОР VORNADO 630B

7.493,00 ден.   Спореди

Овој поден вентилатор го движи воздухот во собата и ги меша ладните и топлите области едни со други. Со 3 нивоа на брзина, сите ваши потреби ќе бидат исполнети. Tурбината го движи воздухот толку силно...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 7.493,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Овој поден вентилатор го движи воздухот во собата и ги меша ладните и топлите области едни со други. Со 3 нивоа на брзина, сите ваши потреби ќе бидат исполнети. Tурбината го движи воздухот толку силно, што може да го почувствувате дури и од 20 м далечина. За да ​​добиете ефект на свеж ветер, завртете го вентилаторот кон ѕид или таван и ќе добиете удобна и стабилна циркулација на воздухот во целата соба. Подниот вентилатор не е погоден само за летниот период. Во текот на зимата, вентилаторот ќе ви помогне да заштедите топлинска енергија и многу пари. Топлиот воздух ќе се рашири низ целата соба. Циркулација на воздухот ја зголемува ефикасноста на греењето и ладењето.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка