ПОДВОДЕН ФИЛТЕР FILTRAL 5000 UVC

22.066,00 ден.   Спореди

Мунтифункционална технологија, компактно решение за езера и мали базени. Filtral гарантира чиста вода за базени до 5000 литри. Потполно се незабележителни (​​без да се гледаат грди цевки на работ).


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 22.066,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Мунтифункционална технологија, компактно решение за езера и мали базени. Filtral гарантира чиста вода за базени до 5000 литри. Потполно се незабележителни (​​без да се гледаат грди цевки на работ).

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка