ПОДВИЖЕН ХАЛОГЕНСКИ РЕФЛЕКТОР 500 W

2.183,00 ден.   Спореди

500 W-јачина. IP44 заштита. Халогенски рефлектор кој е континуирано прилагодлив и на секое поставување може цврсто да се фиксира. Ергономски формирана рачка за носење. Хромирана заштитна решетка. Зaш...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.183,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


500 W-јачина. IP44 заштита. Халогенски рефлектор кој е континуирано прилагодлив и на секое поставување може цврсто да се фиксира. Ергономски формирана рачка за носење. Хромирана заштитна решетка. Зaштитен штит од сигурносно стакло

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка