ПОДВИЖЕН НАСЛОВ, ЦРВЕН

8.083,00 ден.   Спореди

Дефинитивно атрактивен апарат за излози, саеми, барови, забави, клубови или дискотеки. Саканиот текст е испишан на ЛЕД дисплеј и се движи од лево кон десно. 4 нивоа на светлина, 16 графички страници, ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 8.083,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Дефинитивно атрактивен апарат за излози, саеми, барови, забави, клубови или дискотеки. Саканиот текст е испишан на ЛЕД дисплеј и се движи од лево кон десно. 4 нивоа на светлина, 16 графички страници, приказ на дата и време, како и меморирање на 26 пораки со по 155 знаци.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка