ПОДВИЖЕН ДРЖАЧ ЗА АВТОМОБИЛСКИ ГУМИ

4.720,00 ден.   Спореди

Лесно подвижни тркалца со кочница. Можно подесување за различни големини на тркала. Заштитено од прашина. За чисто и едноставно носење на гуми и тркала.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 4.720,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Лесно подвижни тркалца со кочница. Можно подесување за различни големини на тркала. Заштитено од прашина. За чисто и едноставно носење на гуми и тркала.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка