ПОВЕЌЕФУНКЦИСКИ УРЕД 4 ВО 1 VC1400A

17.759,00 ден.   Спореди

Мулти-талентираниот Voltcraft VC1400 4 во 1 Quick Start систем не само што дејствува како Quick Start систем,тој исто така, има интегриран, моќен компресор, кој произведува до 6.9 бари воздушниот прит...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 17.759,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Мулти-талентираниот Voltcraft VC1400 4 во 1 Quick Start систем не само што дејствува како Quick Start систем,тој исто така, има интегриран, моќен компресор, кој произведува до 6.9 бари воздушниот притисок и е одличен за дување на гуми, спортски топки, мали воздушни душеци, итн.Отпорната на влијанија пластична кутија со рачка за носење исто така е опремена со работна светилка со 5 бели LED диоди. Таа има 12V извор на енергија што може да напојува 12V уреди како што се мини фрижидери. Voltcraft VC1400 4 во1 Quick Start системот е ултмативен додаток за на пат.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка