ПОВЕЌЕНАМЕНСКА DIGITUS DOCKING СТАНИЦА

5.269,00 ден.   Спореди

За да се постигне најмала димензија, на најновите преносни компјутери најчесто им недостасуваат важни влезови. USB docking станицата може да ги замени загубените влезови.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 5.269,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


За да се постигне најмала димензија, на најновите преносни компјутери најчесто им недостасуваат важни влезови. USB docking станицата може да ги замени загубените влезови.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка