ПЛОЧА ОД ПЕНА 455 X 320 X 60 MM

885,00 ден.   Спореди

Со овие плочи коишто се сечат лесно може да оформите различни контури коишто ќе ги заштитат деликатните уреди како на пример ласерските либели или фотографската опрема.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 885,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Со овие плочи коишто се сечат лесно може да оформите различни контури коишто ќе ги заштитат деликатните уреди како на пример ласерските либели или фотографската опрема.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка