ПЛОСНАТА ШПИЦЕСТА КЛЕШТА KNIPEX 26 15

2.242,00 ден.   Спореди

Ванадиум челик за електрика, калена и хромирана клешта со повеќеслојна изолација на рачките.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.242,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Ванадиум челик за електрика, калена и хромирана клешта со повеќеслојна изолација на рачките.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка