ПЛОСНАТА ПЛАСТИЧНА КУТИЈА ЗА ЕЛ.ПЛОЧА

1.711,00 ден.   Спореди

Пластична кутија за ел.елементи изработена со VDE стандарди и со вградени отвори за вентилација.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.711,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Пластична кутија за ел.елементи изработена со VDE стандарди и со вградени отвори за вентилација.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка