Пловно соларно светло

1.180,00 ден.   Спореди

Направете го изгледот на езерцето во вашата градина посебно со ова пловно соларно светло. Интегрираните соларни ќелии ги полнат батериите, кои пак ги снабдуваат со енергија суперсветлите ЛЕД дури до 1...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.180,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Направете го изгледот на езерцето во вашата градина посебно со ова пловно соларно светло. Интегрираните соларни ќелии ги полнат батериите, кои пак ги снабдуваат со енергија суперсветлите ЛЕД дури до 10 часа. Ова светло е исто така совршено и за означување на градинарските патеки.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка