ПЛИНСКО ЛЕМИЛО PROPIEZO PORTASOL

3.009,00 ден.   Спореди

Минијатурниот апарат за лемење во џебен форматсо пиезо-запалка е совршено решение за лемење, без оглед на мрежата. Максимална температура на врвот на лемилото од 580˚C, со прскалка 1300˚C. Полнењето с...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.009,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Минијатурниот апарат за лемење во џебен форматсо пиезо-запалка е совршено решение за лемење, без оглед на мрежата. Максимална температура на врвот на лемилото од 580˚C, со прскалка 1300˚C. Полнењето со обичен плин за запалки (бутан) е доволно за околу еден и пол час. Со многуте додатоци идеален е за лемење, сечење и заварување.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка