Плинско лемило ERSA INDEPENDENT 75

6.962,00 ден.   Спореди

Сенаменски сет за плинско лемење во практична футрола. Ергономски обликуваното плинско лемило Ви овозможува лемење секогаш и на секое место, независно од електричната мрежа. Може да достигне температу...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 6.962,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Сенаменски сет за плинско лемење во практична футрола. Ергономски обликуваното плинско лемило Ви овозможува лемење секогаш и на секое место, независно од електричната мрежа. Може да достигне температура до 500 °C.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка