ПЛИНСКИ ЛЕТКУМ TOOLCRAFT PT-150

826,00 ден.   Спореди

Плинскиот леткум PT-150 е совршен за патување и мора да го поседува секој што има кутија за алатки. Иако има мали димензии, леткумот создава цврсти спојки.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 826,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Плинскиот леткум PT-150 е совршен за патување и мора да го поседува секој што има кутија за алатки. Иако има мали димензии, леткумот создава цврсти спојки.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка