ПЛАФОЊЕРКА СО ДЕТЕКТОР ЗА ДВИЖЕЊЕ СО PIR 2 Х E27

3.776,00 ден.   Спореди

Идеална за осветлување на ходници, подруми, скалила. Времето на вклучување се прилагодува од 1 до 3 минути. Лампите се нарачуваат посебно.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.776,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Идеална за осветлување на ходници, подруми, скалила. Времето на вклучување се прилагодува од 1 до 3 минути. Лампите се нарачуваат посебно.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка