Пластични стеги 2

60,00 ден.   Спореди

Пластични стеги од 10 сантиметри - 100 парчиња. W-16.00 cm. L-1.50 cm. H-16.00 cm.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Еуростил http://euro-stil.com.mk/   Детали 60,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Пластични стеги од 10 сантиметри - 100 парчиња. W-16.00 cm. L-1.50 cm. H-16.00 cm.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка