ПЛАСТИЧНА КУТИЈА ЗА ЕЛ.ПЛОЧА - BOXA - СИВА

236,00 ден.   Спореди

Кутија за ел.инструмент изработена од полистирол ABS пластика идеална за секоја употреба. Интегриран држач за плоча со димензии 1.5 mm (0.0962'). Цврсти држачи за лесно монтирање и заштита од влага и ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 236,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Кутија за ел.инструмент изработена од полистирол ABS пластика идеална за секоја употреба. Интегриран држач за плоча со димензии 1.5 mm (0.0962'). Цврсти држачи за лесно монтирање и заштита од влага и прашина. Панелите се заштрафени со 4 x 0.5' штрафови.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка