ПЛАСТИЧНА КУТИЈА ЗА ЕЛ.ПЛОЧА- 122X 64,5X182 MM - СИВА

531,00 ден.   Спореди

Пластична кутија со отвор за вентилација изработена од антистатична ABS пластика.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 531,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Пластична кутија со отвор за вентилација изработена од антистатична ABS пластика.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка