ПЛАСТИЧНА КУТИЈА ЗА ЕЛ.ПЛОЧА - ЦРНА - 2410

177,00 ден.   Спореди

Пластична кутија за мали ел.плочи изработена од антистатична ABS пластика.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 177,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Пластична кутија за мали ел.плочи изработена од антистатична ABS пластика.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка