ПЛАСТИЧНА КУТИЈА ЗА ЕЛ.ПЛОЧА - ЦРНА - 2007

531,00 ден.   Спореди

Пластична кутија специјално дизајнирана за еуро ел.плоча со големина 100 x 160 mm изработена од антистатична ABS пластика.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 531,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Пластична кутија специјално дизајнирана за еуро ел.плоча со големина 100 x 160 mm изработена од антистатична ABS пластика.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка