ПЛАСТИЧНА КУТИЈА ЗА ЕЛ.ПЛОЧА ТИП - KG 310

767,00 ден.   Спореди

Пластична кутија за ел.плоча изработена од антистатична ABS пластика на која горниот и долниот панел се отвараат. Вградени посебни држачи во внатрешноста за лесно поставување на ел.плоча.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 767,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Пластична кутија за ел.плоча изработена од антистатична ABS пластика на која горниот и долниот панел се отвараат. Вградени посебни држачи во внатрешноста за лесно поставување на ел.плоча.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка